Zoznam pretekárov CTM 2019 k 31.1.2019

Martin Kvetko

Rok narodenia: 1999

Viliam Oross

Rok narodenia: 1999

Dominik Pecha

Rok narodenia: 2000

Michal Pecha

Rok narodenia: 2000

Viktor Orban

Rok narodenia: 2000

Igor Črijepok

Rok narodenia: 2000

Christopher Bednárik

Rok narodenia: 2000

Martin Horínek

Rok narodenia: 2000

Adam Štrba

Rok narodenia: 2000

Kevin Mikécz

Rok narodenia: 2002

Robin Mikécz

Rok narodenia: 2004

Adam Jakšík

Rok narodenia: 2004

Róbert Martin Mészároš

Rok narodenia: 2005

Tomáš Leňo

Rok narodenia: 2005

Matúš Derčalík

Rok narodenia: 2005

Juhászová Mária

Rok narodenia: 1996

Bürsöly Gergely

Rok narodenia: 1998

Hakszer Balázs

Rok narodenia: 1999

Farkas Kristián

Rok narodenia: 2000

Horváth Nicolas

Rok narodenia: 2000

Bacsfaiová Réka

Rok narodenia: 2000

Gányovics Balázs

Rok narodenia: 2001

Bučko Samuel

Rok narodenia: 2001

Csörgő Ladislav

Rok narodenia: 2002

Csörgő Tomáš

Rok narodenia: 2002

Gaál András

Rok narodenia: 2003

Bazsó Marek

Rok narodenia: 2004

Gálffy József Gergő

Rok narodenia: 2004

Kovács Ferenc Dániel

Rok narodenia: 2005

Pollák Adrián

Rok narodenia: 2006

Štork Michal

Rok narodenia: 1996

Gulaev Akhsarbek

Rok narodenia: 1997

Benda Lukáš

Rok narodenia: 1997

Rapčan Pavol

Rok narodenia: 2000

Oláh Štefan

Rok narodenia: 2001

Babarík Michal

Rok narodenia: 2001

Gunár Viktor

Rok narodenia: 2001

Molnár Brian

Rok narodenia: 2002

Vydra Jakub

Rok narodenia: 2002

Kondáš Attila

Rok narodenia: 2002

Oravec Tibor

Rok narodenia: 2003

Koreň Filip

Rok narodenia: 2004

Gažiová Natália

Rok narodenia: 2005

Ďurčo Filip

Rok narodenia: 2006

Sokolovský Adam

Rok narodenia: 2006

Elbrus Chertkoev

Rok narodenia: 1996

Marco Kornaj

Rok narodenia: 1996

Dominik Cap

Rok narodenia: 1997

Daniel Chomanič

Rok narodenia: 1998

Jakub Hrabovčin

Rok narodenia: 1998

Pavol Staroň

Rok narodenia: 1999

Marek Regula

Rok narodenia: 1999

Gabriel Malik

Rok narodenia: 2000

Alexander Cap

Rok narodenia: 2000

Martin Kira

Rok narodenia: 2000

Martin Bobrík

Rok narodenia: 2002

Michal Kočan

Rok narodenia: 2002

Jakub Petrovka

Rok narodenia: 2002

Branislav Bandurič

Rok narodenia: 2004

Maroš Michalčin

Rok narodenia: 2004

TRÉNER: Mgr. Erik CAP

Gatial Martin

Rok narodenia: 1996

Novák Michal

Rok narodenia: 1996

Valanec Enriko

Rok narodenia: 1998

Mikuš Samuel

Rok narodenia: 1999

Horka Albín

Rok narodenia: 1999

Bojda Viktor

Rok narodenia: 2001

Arpáš Šimon

Rok narodenia: 2001

Tábi Milan

Rok narodenia: 2002

Buranský Boris

Rok narodenia: 2002

Arpáš Lukáš

Rok narodenia: 2002

Humay Matúš

Rok narodenia: 2003

Valanec Samuel

Rok narodenia: 2003

Vereš Michal

Rok narodenia: 2003

Janči Adam

Rok narodenia: 2004

Ternény Dávid

Rok narodenia: 2005

Nogaev Georgi

Rok narodenia: 1997

Szelle Gábor

Rok narodenia: 1997

Vass Kristián

Rok narodenia: 1999

Forgó Erik

Rok narodenia: 1999

Holocsi Bence

Rok narodenia: 2000

Oláh Oliver

Rok narodenia: 2001

Sándor Béla

Rok narodenia: 2001

Rabina Robert

Rok narodenia: 2002

Szelle Tamás

Rok narodenia: 2002

Szeiler Mátyás

Rok narodenia: 2003

Lavrinčík Martin

Rok narodenia: 2004

Bartalos Marek

Rok narodenia: 2005

Čukan Juraj

Rok narodenia: 2005

Czédli Kristián

Rok narodenia: 2006

Sáfrány Mathias

Rok narodenia: 2006

Ducho Peter

Rok narodenia: 1999

Španko Marcel

Rok narodenia: 2003

Žitnik Michal

Rok narodenia: 2003

Karas Matúš

Rok narodenia: 2004

Stepien Adam

Rok narodenia: 2004

Daniš Viliam

Rok narodenia: 2004

Bobuš Peter

Rok narodenia: 2004

Krč Peter

Rok narodenia: 2004

Laurinec Kristián

Rok narodenia: 2004

Janovčík Adam

Rok narodenia: 2005

Beňo Peter

Rok narodenia: 2005

Motúz Matej

Rok narodenia: 2005

Filo Matyáš

Rok narodenia: 2006

Čelechovský Eros

Rok narodenia: 2006

Trnovský Tadeáš

Rok narodenia: 2006

Ouředník Martin

Rok narodenia: 2003

Berki Tomáš

Rok narodenia: 2003

Hurtiš Vratko

Rok narodenia: 2003

Šmátrala Dávid

Rok narodenia: 2004

HLÁSNY Marek

Rok narodenia: 2004

PUCHER Patrik

Rok narodenia: 2004

SLEZÁK Tomáš

Rok narodenia: 2004

BURSA Ivan

Rok narodenia: 2004

SOLNICA Viktor

Rok narodenia: 2005

Srna Peter

Rok narodenia: 2002

Domankuš Adam

Rok narodenia: 2005

Rakovský Juraj

Rok narodenia: 2005

Galamboš Pavol

Rok narodenia: 2006

Marczinkó Dávid

Rok narodenia: 1995

Megály Arnold

Rok narodenia: 1996

Marczinkó Nicolas

Rok narodenia: 1998

Szeifert Ramon

Rok narodenia: 2000

Hulman Nikolas

Rok narodenia: 2000

Megály Zoltán

Rok narodenia: 2001

Kálmán Krisztián

Rok narodenia: 2001

Paradi József

Rok narodenia: 2001

Kajtár Sándor

Rok narodenia: 2001

Opálka Kevin

Rok narodenia: 2001

Megály Ádám

Rok narodenia: 2001

Paradi Kevin

Rok narodenia: 2002

Hegedűs Viktor

Rok narodenia: 2002

Galbavi Albin

Rok narodenia: 2003

Zsideková Erika

Rok narodenia: 2000

Sýkora Jakub

Rok narodenia: 1997

Sýkora Matúš

Rok narodenia: 1997

Závacký Matej

Rok narodenia: 2000

Váňa Viktor

Rok narodenia: 2001

Tomlein Patrik

Rok narodenia: 2001

Vyhivskyi Makar

Rok narodenia: 2001

Fedorco Adam

Rok narodenia: 2001

Neupauer Lukáš

Rok narodenia: 2001

Závacký Jakub

Rok narodenia: 2002

Beneš Matej

Rok narodenia: 2002

Kubela Martin

Rok narodenia: 2002

Beck Samuel

Rok narodenia: 2005

Tkáč Adam

Rok narodenia: 2005

Košťa Radovan

Rok narodenia: 2005

Jaklovský Martin

Rok narodenia: 2006
Názov
Rozdelenie príspevkov na CTM a ŠŠS 2019
Mládež, Mládež 2019 16. júla 2019 Stiahnuť
Zápisnica z oponentúry ÚTM
Mládež, Mládež 2019 16. júla 2019 Stiahnuť
    TOP