Lístky na MS – seniori

Do 30. júna je termín pre všetky zľavy na vstupenky na Majstrovstvá sveta seniorov v LAS VEGAS.

Info v letáku.

leták

Liga -seniori ZRUŠENÉ

Vážené ZO/ZK prihlásené do DSD seniorov.

ŠTK SZZ po odstúpení ZO TJ AC Nitra zo SL seniorov v roku 2015, kde  malo byť usporiadané 1.kolo dňa 4.7.2015, ruší toto kolo. V SL seniorov  sa uskutočnia tak len 3 kolá a to  II., III. a IV kolo v pôvodnom termíne ako je uvedené v kalendári súťaží pre rok 2015

ŠTK k tomuto kroku pristúpila po konzultácii s ostatnými klubmi, z ktorých nadpolovičná väčšina so zrušením I.kola súhlasila.

Jozef Radnóti –  predseda ŠTK SZZ

V Rimavskej Sobote 23.6.2015

Európske hry – BAKU – aktuálne

HISTORICKÝ ÚSPECH
István LÉVAI  3. miesto grécko-rímsky štýl
GRATULUJEME !!!

IMAG0685 IMAG0683

Výprava grécko-rímskeho štýlu
IMAG0631

Výprava ženy
IMAG0711

Výprava voľného štýlu
IMAG0709

Sobota 13.06.2015
71 kg
QUALIFICATION: Frank STAEBLER (GER) – Vojtech JAKUS (SVK), prehra 4-0

Nedeľa 14.06.2015
75 kg GR
QUALIFICATION: Elvin MURSALIYEV (AZE) – Richard RIGO (SVK) prehra TP, 8-0 
Repechage: Ionel PUSCASU (ROU) – Richard RIGO (SVK), prehra 4-2

66 kg GR
QUALIFICATION:  Istvan LEVAI (SVK) – Vladimiros MATIAS (GRE) výhra TP, 8-0
1/8 Finals:  Istvan LEVAI (SVK) – Davide CASCAVILLA (ITA) výhra TP, 9-1
1/4 Finals:  Artem SURKOV (RUS) –  Istvan LEVAI (SVK) prehra TP, 9-0
Repechage:  Istvan LEVAI (SVK) – Fredrik BJERREHUUS (DEN), výhra 9-6
BRONZE:  Istvan LEVAI (SVK) – Denys DEM’YANKOV (UKR), výhra 6-4

Pondelok 15.06.2015
48 kg
1/8 Final:  Evin DEMIRHAN (TUR) – Lenka MATEJOVA (SVK) prehra na lopatky

Streda 17.06.2015
74 kg
QUALIFICATIONS: Georgios SAVVOULIDIS (GRE) – Michal DUBA (SVK), prehra 10-0

96 kg
1/8 Finals: Jozef JALOVIAR (SVK) – Phillip HUTTER (SUI), výhra 8-31/4 Finals: No.7 Elizbar ODIKADZE (GEO) – Jozef JALOVIAR (SVK), prehra 8-3
Repechage: Jozef JALOVIAR (SVK) – Mingdaugus RUMBUTIS (LTU), výhra 5-2
BRONZE: Valerii ANDRIITSEV (UKR) – Jozef JALOVIAR (SVK), prehra TP, 10-0

Štvrtok 18.6.2015
61 kg
1/8 Finals:  Andrei PERPELITA (MDA) – Mykola BOLOTNJUK (SVK), výhra 5-1
1/4 Finals:  Haji ALIEV (AZE) –  Mykola BOLOTNJUK (SVK) prehra 11-0

70 kg
1/8 Finals:  Yakup GOR (TUR) – Robert OLLE (SVK), prehra 10-0

125 kg
QUALIFICATIONS:  Soslan GAGLOEV (SVK) – Jose VAZQUEX CUBA (ESP) výhra TF, 10-0
1/8 Finals:  Soslan GAGLOEV (SVK) – Rares CHINTOAN (ROU) výhra, 14-3
1/4 Finals:  Soslan GAGLOEV (SVK) – Daniel LIGETI (HUN), výhra 6-4
Semifinal:  Taha AKGUL (TUR) – Soslan GAGLOEV (SVK) prehra LOP
BRONZE:   Jamalladin MAGOMEDOV (AZE) –  Soslan GAGLOEV (SVK), prehra 6-2

Program na EH BAKU 2015

Piatok 12. júna

  • SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE (Aquatické centrum): 9.00 – 11.15 kvalifikácia duo (Petra Ďurišová, Diana Miškechová), 15.30 – 17.00 kvalifikácia tímy (Slovensko)
  • VODNÉ PÓLO (Water Polo Arena): 15.30 základná skupina D Rusko – Slovensko

 

Sobota 13. júna

  • KARATE (Kryštálová hala 3): 12.24 – 13.30 a 16.26 – 19.00 kumite do 61 kg Ž (Ingrida Suchánková)
  • HORSKÁ CYKLISTIKA (Mountain Bike Velopark): 15.30 – 18.00 cross country M (František Lami, Michal Lami)
  • SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE (Aquatické centrum): 10.00 – 11.45 kvalifikácia sólo (Naďa Daabousová), 18.00 – 19.45 kvalifikácia kombo (Slovensko)
  • TRIATLON (pláž Bilgah a ulice mesta): 12.30 – 15.15 triatlon Ž (Romana Gajdošová, Ivana Kuriačková)
  • VODNÉ PÓLO (Water Polo Arena): 11.15 základná skupina CH Srbsko – Slovensko, 13.00 základná skupina D Srbsko – Slovensko
  • ZÁPASENIE (Aréna Hejdara Alijeva): 10.00 – 14.00 a 19.40 – 21.30 gréckorímsky štýl do 71 kg M (Vojtech Jakus)


Nedeľa 14. júna

  • RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA (Mingačevir): 9.00 – 11.00 rozjazdy C1 1000 m M (Matej Rusnák), K1 1000 m M (Peter Gelle), K2 1000 m (Erik Vlček, Juraj Tarr), 13.00 – 17.30 rozjazdy K2 500 m Ž (Martina Kohlová, Ivana Kmeťová), K4 1000 m M (Marek Krajčovič, Matej Michálek, Gábor Jakubík, Viktor Demin), semifinále C1 1000 m M, K1 1000 m M, K2 1000 m
  • SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE (Aquatické centrum): 9.00 – 13.00 povinné figúry
  • ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA (Národná gymnastická aréna): 10.00 – 12.30 kvalifikácia viacboja a na finále na náradiach jednotlivcov M (Slavomír Michňák), kvalifikácia viacboja a na finále na náradiach jednotlivcov Ž (Barbora Mokošová)
  • TRIATLON (pláž Bilgah a ulice mesta): 12.30 – 15.00 triatlon M (Lukas Šiška, Richard Varga)
  • VODNÉ PÓLO (Water Polo Arena): 13.00 základná skupina CH Malta – Slovensko, 15.00 základná skupina D Slovensko – Francúzsko
  • VOLEJBAL (Kryštálová hala 1): 9.00 základná skupina M Slovensko – Taliansko
  • ZÁPASENIE (Aréna Hejdara Alijeva): 10.00 – 14.00 a 19.00 – 21.30 gréckorímsky štýl do 66 kg M (István Lévai), do 75 kg M (Richard Rigó)

 

Pondelok 15. júna

  • RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA (Mingačevir): 10.00 – 12.00 finále K1 1000 m M, C1 1000 m M, K2 1000 m M, 14.00 – 17.15 rozjazdy a semifinále K1 200 m Ž (Martina Kohlová), C1 200 m M (Ľubomír Hagara), K2 200 m M (Martin Jankovec, Ľubomír Beňo), K1 200 m M (Miroslav Zaťko), K2 200 m Ž (Martina Kohlová, Ivana Kmeťová)
  • SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE (Aquatické centrum): 10.00 – 11.30 finále duo, 18.00 – 20.00 finále tímy
  • ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA (Národná gymnastická aréna): 10.00 – 12.30 kvalifikácia viacboja a na finále na náradiach jednotlivcov M, kvalifikácia viacboja a na finále na náradiach jednotlivcov Ž
  • VODNÉ PÓLO (Water Polo Arena): 11.15 základná skupina CH Španielsko – Slovensko, 13.00 základná skupina D Španielsko – Slovensko
  • ZÁPASENIE (Aréna Hejdara Alijeva): 10.00 – 14.00 a 19.00 – 21.30 voľný štýl do 48 kg Ž (Lenka Matejová)

 

Utorok 16. júna

  • BOX (Kryštálová hala 2): 13.30 – 16.30 eliminácie do 60 kg M (Michal Zátorský)
  • LUKOSTREĽBA (Štadión Tofika Bachramova): 9.00 – 11.00 kvalifikácia olympijský luk M (Boris Baláž), 14.00 – 16.00 kvalifikácia olympijský luk Ž (Alexandra Longová)
  • RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA (Mingačevir): 11.00 – 12.15 finále K4 1000 m M, K2 500 m Ž, 15.00 – 18.00 finále K1 200 m M, C1 200 m M, K2 200 m M, K1 200 m Ž, K2 200 m Ž, K1 5000 m Ž (Lucia Mištinová), K1 5000 m M (Marek Krajčovič)
  • STOLNÝ TENIS (Športová hala): 11.00 – 15.00 dvojhra Ž (Barbora Balážová, Eva Ódorová), 17.00 – 21.00 dvojhra M (Ľubomír Pištej, Wang Jang)
  • SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE (Aquatické centrum): 10.00 – 11.30 finále sólo, 18.00 – 20.00 finále voľné kombo
  • ŠPORTOVÁ STREĽBA (Strelecké centrum – SC): 12.10 – 15.00 vzduchová puška 10 m Ž (Daniela Demjen Pešková, Jana Hyblerová – SC 1), 10.30 – 17.30 trap M – 1. deň (Erik Varga, Marian Kovačócy – SC 4) , trap Ž (Zuzana Rehák Štefečeková – SC 4)
  • TAEKWONDO (Kryštálová hala 3): 9.00 – 13.00 vyraďovacie súboje do 49 kg Ž (Terézia Pavková), 15.00 – 18.00 štvrťfinále a semifinále, 21.15 – 23.15 súboje o medaily
  • VODNÉ PÓLO (Water Polo Arena): 14.15 základná skupina D Slovensko – Taliansko, 10.30 – 12.45 o umiestenie CH, 14.15, 16.00, 18.00 a 19.45 o postup do štvrťfinále CH
  • VOLEJBAL (Kryštálová hala 1): 16.30 základná skupina M Nemecko – Slovensko

 

Streda 17. júna

  • BOX (Kryštálová hala 2): 12.30 – 16.45 a 18.15 – 22.15 eliminácie do 60 kg M, do 81 kg M (Matúš Strnisko)
  • LUKOSTREĽBA (Štadión Tofika Bachramova): 14.00 – 20.15 eliminácia miešané dvojice (Boris Baláž, Alexandra Longová)
  • STOLNÝ TENIS (Športová hala): 11.00 – 15.00 dvojhra Ž, 17.00 – 21.00 dvojhra M
  • ŠPORTOVÁ STREĽBA (Strelecké centrum – SC): 13.30 – 18.00 vzduchová pištoľ 10 m M (Juraj Tužinský, Pavol Kopp – SC 1), 10.30 – 15.45 trap M – 2. deň (Erik Varga, Marian Kovačócy – SC 4)
  • VODNÉ PÓLO (Water Polo Arena – WPA 1 a 2): 10.30 – 13.15 štvrťfinále D (WPA 1 a WPA 2), 14.15 – 17.00 a 18.00 – 20.45 štvrťfinále CH (WPA 1 a WPA 2)
  • ZÁPASENIE (Aréna Hejdara Alijeva): 10.00 – 14.00 a 20.30 – 21.30 voľný štýl do 74 kg M (Michal Duba), do 97 kg M (Jozef Jaloviar)

 

Štvrtok 18. júna

  • BOX (Kryštálová hala 2): 12.30 – 16.30 a 18.00 – 22.00 eliminácie do 91 kg M (Erik Tlkanec), do 81 kg M
  • CESTNÁ CYKLISTIKA (v uliciach mesta s cieľom na Námestí slobody): časovka Ž (Tereza Medveďová)
  • STOLNÝ TENIS (Športová hala): 11.00 – 15.00 tretie kolo dvojhra M, dvojhra Ž, 17.00 – 21.00 štvrťfinále dvojhra M, dvojhra Ž
  • ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA (Národná gymnastická aréna): 17.30 – 20.15 finále viacboja M, finále viacboja Ž
  • ŠPORTOVÁ STREĽBA (Strelecké centrum – SC): 11.00 – 18.15 mix trap (Erik Varga, Zuzana Rehák Štefečeková – SC 4)
  • VODNÉ PÓLO (Water Polo Arena – WPA 1 a 2): 13.00 – 15.30 a 17.00 – 21.00 semifinále D (WPA 1)
  • VOLEJBAL (Kryštálová hala 1): 11.00 základná skupina M  Rusko – Slovensko
  • ZÁPASENIE (Aréna Hejdara Alijeva): 10.00 – 14.00 a 19.00 – 21.30 voľný štýl do 61 kg M (Mykola Bolotňuk), do 70 kg M (Róbert Ollé), do 125 kg M (Soslan Gaglojev)

 

Piatok 19. júna

  • LUKOSTREĽBA (Štadión Tofika Bachramova): 9.00 – 12.30 a 14.00 – 17.30 eliminácia olympijský luk Ž
  • STOLNÝ TENIS (Športová hala): 11.00 – 15.00 semifinále dvojhra M, dvojhra Ž, 16.30 – 21.30 zápasy o medaily dvojhra M, dvojhra Ž
  • ŠPORTOVÁ STREĽBA (Strelecké centrum – SC): 9.00 – 13.00 ľubovoľná malokalibrovka 3×20 Ž (Daniela Demjen Pešková, Jana Hyblerová – SH 2, SH 3), 10.30 – 18.00 dvojitý trap M (Hubert Andrzej Olejnik – SC 4)
  • VODNÉ PÓLO (Water Polo Arena – WPA 1 a 2): 12.00 – 16.00 zápasy o umiestenie CH, 15.00 – 21.30 semifinále CH (WPA 1)

 

Sobota 20. júna

  • BOX (Kryštálová hala 2): 14.00 – 16.30 a 18.00 – 22.00 eliminácie do 52 kg M (Viliam Tankó), do 81 kg, do 60 kg M, 21.15 – 22.00 eliminácie do 91 kg M
  • CESTNÁ CYKLISTIKA (v uliciach mesta s cieľom na Námestí slobody): 12.00 – 16.00 cestné preteky s hromadným štartom Ž (Tereza Medveďová)
  • LUKOSTREĽBA (Štadión Tofika Bachramova): 9.00 – 12.30 a 14.00 – 17.30 eliminácia olympijský luk M
  • ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA (Národná gymnastická aréna): 16.00 – 20.15 finále na náradiach M, finále na náradiach Ž
  • ŠPORTOVÁ STREĽBA (Strelecké centrum – SC): 9.00 – 14.15 ľubovoľná pištoľ na 50 m M (Juraj Tužinský, Pavol Kopp – SC 2, SC 3), 9.00 – 17.00 skeet M – 1. deň (Štefan Zemko – SC 4), skeet Ž (Danka Barteková, Andrea Stranovská – SC 4)
  • VODNÉ PÓLO (Water Polo Arena – WPA 1 a 2): 12.00 – 16.00 zápasy o umiestenia D, 18.00 – 19.00 o bronz D (WP 1), 19.30 – 20.30 finále D (WP 1)
  • VOLEJBAL (Kryštálová hala 1): 11.00 základná skupina M Slovensko – Belgicko

 

Nedeľa 21. júna

  • ATLETIKA (Národný štadión): 16.00 – 21.15 prvý deň súťaže miešaných družstiev (M – kladivo/Marcel Lomnický, 400 m prek./Martin Kučera, 100 m/Tomáš Benko, guľa/Matúš Olej, 1500 m/Jozef Pelikán, 400 m/Lukáš Privalinec, výška/Matúš Bubeník, diaľka/Tomáš Veszelka, 5000 m/Jozef Urban, 4×100 m/Slovensko, Ž – žrď/Anna Mária Hrvolová, 400 m prek./Andrea Holleyová, trojskok/Dana Velďáková, 100 m/Lenka Kršáková, disk/Ivona Tomanová, 400 m/Iveta Putalová, 3000 m prek./Katarína Beľová, oštep/Veronika Ľašová, 800 m/Paula Habovštiaková, 4×100 m/Slovensko)
  • BOX (Kryštálová hala 2): 15.30 – 16.30 a 18.00 – 22.00 eliminácie do 91 kg M
  • CESTNÁ CYKLISTIKA (v uliciach mesta s cieľom na Námestí slobody): 10.00 – 16.00 cestné preteky s hromadným štartom M (Erik Baška, Michael Kolář, Luboš Malovec)
  • LUKOSTREĽBA (Štadión Tofika Bachramova): 9.00 – 12.30 eliminácia olympijský luk Ž, 14.00 – 17.45 eliminácia a finále olympijský luk Ž
  • ŠPORTOVÁ STREĽBA (Strelecké centrum – SC): 9.00 – 16.15 skeet M – 2. deň (Štefan Zemko – SC 4)
  • VODNÉ PÓLO (Water Polo Arena – WPA 1 a 2): 13.00 – 15.30 zápas o umiestenie CH, 18.00 – 19.00 zápas bronz CH (WP 1), 19.30 – 20.30 finále CH (WP 1)

 

Pondelok 22. júna

  • ATLETIKA (Národný štadión): 16.00 – 21.45 druhý deň súťaže miešaných družstiev (M – žrď/Ján Zmoray, disk/Matúš Olej, 110 m prek./Jakub Bottlik, 800 m/Jozef Repčík, 3000 m prek./Alexander Jablokov, 200 m/Ján Volko, trojskok/Martin Koch, oštep/Patrik Žeňúch, 3000 m Juraj Vitko, 4×400 m/Slovensko, Ž – kladivo/Martina Hrašnová, diaľka/Jana Velďáková, 100 m prek./Lucia Mokrášová, guľa/Patrícia Slošárová, 3000 m/Ľubomíra Maníková, výška/Zuzana Karaffová, 200 m/Alexandra Bezeková, 1500 m/Lucia Hrivnák Klocová, 5000 m/Katarína Berešová, 4×400 m/Slovensko)
  • BEDMINTON (Športová hala): 9.00 – 15.00 dvojhra M (Jarolím Vicen), dvojhra Ž (Jana Čižnárová)
  • LUKOSTREĽBA (Štadión Tofika Bachramova): 9.00 – 12.30 eliminácia olympijský luk M, 14.00 – 17.45 eliminácia a finále olympijský luk M
  • ŠPORTOVÁ STREĽBA (Strelecké centrum – SC): 9.30 – 16.15 mix skeet (Štefan Zemko, Danka Barteková – SC 4)
  • VOLEJBAL (Kryštálová hala 1): 14.30 základná skupina M Bulharsko – Slovensko

 

Utorok 23. júna

  • BEDMINTON (Športová hala): 9.00 – 15.00 a 16.00 – 22.00 dvojhra M, dvojhra Ž
  • BOX (Kryštálová hala 2): 13.30 – 15.30 štvrťfinále do 52 kg M, 18.00 – 21.00 štvrťfinále do 81 kg M
  • PLÁVANIE (Aquatické centrum): 9.30 – 12.45 rozplavby 50 m prsia D (Lara Bábska), 50 m motýlik CH (Vladimír Štefánik), 100 m v. sp. D (Zuzana Pavlikovská), 100 m znak CH (Alexander Světlík), 17.30 – 20.30 semifinále 50 m prsia D, 50 m motýlik CH, 100 m v. sp. D, 100 m znak CH, finále 50 m prsia D
  • BASKETBAL 3 NA 3 (Basketbalová aréna): 16.20 kvalifikačná skupina Ž Španielsko – Slovensko, 21.10 Slovensko – Írsko
  • ŠERM (Kryštálová hala 3): 9.00 – 16.45 a 18.15 – 20.30 kord Ž (Dagmar Cipárová)

 

Streda 24. júna

  • BEDMINTON (Športová hala): 9.00 – 14.00 a 15.00 – 21.00 dvojhra M, dvojhra Ž
  • BOX (Kryštálová hala 2): 14.00 – 15.30 štvrťfinále do 91 kg, 20.00 – 21.00 semifinále do 81 kg M
  • PLÁVANIE (Aquatické centrum): 9.30 – 12.00 rozplavby 4×100 m v. sp. mix (Slovensko), 200 m prsia D (Lara Bábska), 50 m prsia CH (Peter Ďurišin), 17.30 – 20.30 semifinále 50 m prsia CH, 200 m prsia D, finále 100 m v. sp. D, 100 m znak CH, 4×100 m v. sp. mix, 50 m prsia CH
  • BASKETBAL 3 NA 3 (Basketbalová aréna): 19.30 kvalifikačná skupina Ž Slovensko – Slovinsko
  • ŠERM (Kryštálová hala 3): 9.00 – 17.00 a 18.30 – 21.30 fleuret Ž (Michala Cellerová)
  • VOLEJBAL (Kryštálová hala 1): 13.00 – 17.00 a 19.00 – 23.00 štvrťfinále M

 

Štvrtok 25. júna

  • BEDMINTON (Športová hala): 10.00 – 16.00 a 17.00 – 20.00 dvojhra M, dvojhra Ž
  • BOX (Kryštálová hala 2): 12.30 – 15.00 semifinále do 52 kg M, 18.00 – 20.30 finále do 81 kg M
  • PLÁVANIE (Aquatické centrum): 9.30 – 11.45 rozplavby 50 m prsia CH (Peter Ďurišin), 200 m v. sp. D (Lucia Šimovičová), 200 m prsia D (Lara Bábska), 200 m znak CH (Alexander Světlík), 17.30 – 20.45 semifinále 50 m prsia CH, finále 100 m v. sp. CH, 200 m v. sp. D, 200 m znak CH, 200 m prsia D
  • BASKETBAL 3 NA 3 (Basketbalová aréna): 15.00 – 18.00 a 19.30 – 22.30 vyraďovacie zápasy Ž
  • ŠERM (Kryštálová hala 3): 9.00 – 16.45 a 18.15 – 20.13 fleuret M (David Végh)

 

Piatok 26. júna

  • BEDMINTON (Športová hala): 10.00 – 16.00 a 18.00 – 20.00 štvrťfinále dvojhra M, dvojhra Ž
  • BIKROS (BMX Velopark): 15.00 – 16.30 nasadzovacie jazdy BMX M (Michal Tomčo)
  • BOX (Kryštálová hala 2): 13.30 – 15.00 semifinále 60 kg M a do 91 kg M, 19.00 – 22.30 finále do 52 kg M
  • DŽUDO (Aréna Hejdara Alijeva): 11.00 – 16.30 a 19.00 – 21.30 do 81 kg M (Matúš Milichovský)
  • PLÁVANIE (Aquatické centrum): 9.30 – 14.45 rozplavby 50 m v. sp. D (Lucia Šimovičová), 50 m znak CH (Alexander Světlík), 100 m motýlik CH (Vladimír Štefánik), 100 m prsia D (Lara Bábska), 200 m pol. pret. D (Zuzana Pavlikovská), 100 m prsia CH (Peter Ďurišin), 16.30 – 22.00 semifinále 50 m v. sp. D, 50 m znak CH, 100 m motýlik CH, 100 m prsia D, 100 m prsia CH, finále 200 m pol. pret. D, 50 m v. sp. D, 50 m znak CH,
  • BASKETBAL 3 NA 3 (Basketbalová aréna): 16.30 – 22.00 semifinále a zápasy o medaily Ž
  • VOLEJBAL (Kryštálová hala 1): 17.00 – 21.00 semifinále M

 

Sobota 27. júna

  • BEDMINTON (Športová hala): 10.00 – 16.00 semifinále dvojhra M, dvojhra Ž
  • BIKROS (BMX Velopark): 14.30 – 17.00 semifinále BMX M
  • BOX (Kryštálová hala 2): 18.30 – 20.30 finále do 60 kg M a do 91 kg M
  • DŽUDO (Aréna Hejdara Alijeva): 12.00 – 16.30 a 19.00 – 21.30 do 90 kg M (Milan Randl), do 100 kg M (Matej Hajas)
  • PLÁVANIE (Aquatické centrum): 17.30 – 20.30 finále 100 m prsia D, 100 m prsia CH

 

Nedeľa 28. júna

  • BEDMINTON (Športová hala): 12.00 – 15.00 finále dvojhra M, dvojhra Ž
  • BIKROS (BMX Velopark): 15.00 – 17.00 semifinále a finále BMX M
  • VOLEJBAL (Kryštálová hala 1): 10.30 – 15.00 zápasy o medaily M

 

Zápasníci v BAKU …

Výprava v zložení.
– vedúci F.Lengyel,
gr.š.
– K.Lengyel, E.Pampiszliová, I.Lévai, V.Jakus, R.Rigó,
ženy
– L.Matejová, A.Strzelczyk
odletela 10.6. z Viedne do Baku, v noci  boli ubytovaní, dnes poobede absolvujú tréning a kontrolu hmotnosti, späť sa vracajú (okrem F.Lengyela ktorý sa vracia spolu s  v.š.) vládnym špeciálom 16.6. priamo do Bratislavy.
V piatok 12.6. odletí z Bratislavy do Baku vládnym špeciálom výprava
v.š.
– Š.Fernyák,M.Revický,J.Jaloviar,M.Duba,R.Ollé,M.Bolotnjuk,S.Gagloev, späť by sa mali vrátiť s leteckou spoločnosťou 19.6. Podľa informácií trénerov sú všetci zdraví a ochotní odovzdať na žinenke všetko aby uspeli.
Podrobnejšie informácie o Európskych hrách v Baku je možné nájsť na stránke SOV (www.olympic.sk) ktorá toto podujatie zabezpečuje organizačne, technicky aj finančne.
F.Lengyel

MT Memoriál Štefana Virága zrušený.

Oznamujeme Vám, že plánovaný MT Memoriál Štefana Virága, ktorý sa mal usporiadať dňa 20.06.2015 v Komárne sa nebude konať z technicko – organizačných dôvodov! Náhradný termín Vám bude zaslaný.

Za pochopenie Vám vopred ďakujeme.
S pozdravom.