Prestupy a hosťovania II. 2015

Hosťovania a prestupy k 10.04. 2015

Schválené prestupy:

Meno,priezvisko:                         zo ZK-ZO:                                              do ZK-ZO:    

Rebeka           Bogárová               TJ AC Nitra                                                ZK Marcelová
Simona           Zámočníková      TJ AC Nitra                                                ZK 1904 Košice
Ivana              Uhlárová                ZK Baník Prievidza                                ZK Mladosť Prievidza
Michal            Pavlík                      ZK 1904 Košice                                       ZK Slávia Snina       

Pozastavené prestupy:

Meno,priezvisko:                         zo ZK-ZO:                                               do ZK-ZO:    

Dan                Palinkáš                           ZK 1904 Košice                                       ZK Olymp)
chýba súhlas materského oddielu /                                                                                                                                    Tomáš                        Krupjak              ZK Vihorlat Snina                                  ZK Košice 1904
/ chýba súhlas materského klubu /                     

Schválené hosťovania:

Meno,priezvisko:                                  zo ZK-ZO:                             do ZK-ZO:                               do-termín:

Ľuboš             Tiefenbach      Dunajplavba Bratislava       ŠKP B.Bystrica                 31.12.2015             Jakub             Boďo                 MZK Bánovce/Bebravou      TJ AC Nitra                       31.12.2015
Peter               Ducho               MZK Bánovce/Bebravou      TJ AC Nitra                      31.12.2015
Juraj              Bočák
                  MZK Bánovce/Bebravou      TJ AC Nitra                      31.12.2015                Michal            Radnóti            ZO Lokomotíva R.Sobota     Vihorlat Snina                31.04.2016
Richard          Totkovič           ZO Lokomotíva R.Sobota   Vihorlat Snina                 31.03.2016
Andriy            Vlasov                Lider Lvov                                Vihorlat Snina                 31.03.2016   Hryhorii         Shulepa            Lider Lvov                                Vihorlat Snina                 31.03.2016
Mykhailo        Datsenko         Lider Lvov                                Vihorlat Snina                 31.03.2016
Oleh                  Pervachuk      Lider Lvov                                 Vihorlat Snina                 31.03.2016     Jurij                  Filonenko       Lider Lvov                                 Vihorlat Snina                  31.03.2016                                                                                                                                                                                                              

 

 

 

Spracoval:J.Radnóti, predseda ŠTK

 

Rimavská Sobota, 19.04. 2015

 

ZMENA 1. kolo ligy

Na základe informácie od predsedu ŠTK p. Jozefa Radnótiho je I.kolo seniorskej ligy v Nitre zrušené a to na žiadosť Dunajplavby Bratislava, nakoľko je reprezentácia na sústredení vo Francúzsku.

I. kolo senior liga sa uskutoční

27.06. alebo 04.07.2015  I.kolo Slovenská liga – senior Nitra    v.š.

ZMENA M-SR starší žiaci

Zmena termínu konania M-SR starších žiakov v gréckorímskom štýle.

ŠTK SZZ oznamuje ZO/ZK zmenu termínu konania M-SR starších žiakov v gréckorímskom štýle ktoré sa pôvodne mali konať 18.4.2015 v Rimavskej Sobote. M-SR sa uskutočnia 30.5.2015 v Rimavskej Sobote. Túto zmenu kalendára schválilo P SZZ na návrh ŠTK a TMK.

V Rimavskej Sobote dňa 2.4.2015

Jozef Radnóti – predseda ŠTK SZZ