Tréneri | Slovenský zápasnícky zväz Tréneri – Slovenský zápasnícky zväz

Tréneri

Zoznam trénerov zápasenia

ZOZNAM trénerov zápasenia 2016
Kvalif.stupeň Priezvisko, meno Dátum narodenia        rok a inštitút vzdelávania
číslo licencie
V. Gerboc Jozef 20.3.1957 1984/FTVŠ UK BA 13/1984
V. Mikuška Karol 13.12.1970 1994/FTVŠ UK BA 28/1994
V. Dancák Juraj 23.5.1955 1983/FTVŠ UK BA 14/1983
V. Jedlička Miroslav 18.8.1958 1993/FTVŠ UK BA 1/1993
V. Juhás Gabriel 14.10.1954 1984/FTVŠ UK BA
V. Drmola Leoš 17.1.1967 2002/FTVŠ UK BA 4/2002
V. Hirjak Peter 7.5.1960 1983/FTVŠ UK BA 44/1983
V. Nálepka Tomáš 21.2.1985 2011/FTVŠ UK BA 22/2011
V. Mozola Anton 5.1.1957 1995/FTVŠ UK BA 18/1995
V. Fašánek Andrej 1.12.1979 2005/FTVŠ UK BA 38/2005
V. Hrbáček Michal 2.11.1986 2014/FTVŠ UK BA 50/2014
V. Matejová Lenka 26.1.1990 2014/FTVŠ UK BA 34/2014
V. Strzelczyk Agáta 12.3.1989 2014/FTVŠ UK BA 51/2014
V. Lohyňa Jozef 13.4.1963 1991/UK Praha FTVŠ 59/1991
V. Kertanti Rodion 9.1.1971 VSG2082419/SOŠUKLCh/RUS
 stupeň priezvisko, meno dátum nar. rok a inštitút vzdelávania číslo licencie
IV. Urbánek Milan 26.7.1977 2000/FTVŠ UK BA 27/2000
IV. Mokrý Libor 10.1.1954 1978/PG UK BB/1981 Praha I. 26/1978
IV. Bartík Pavol 5.8.1959 1995/UMB BB
IV. Ševčík Roman 14.7.1973 1996/FTVŠ UK BA
IV. Hačko Matúš 15.11.1979 2008/FTVŠ UK BA
stupeň priezvisko, meno dátum nar. rok a inštitút vzdelávania
číslo licencie
III Cap Erik 12.1.1977 Mgr. – UMB BB/2002
III Štefan Horváth 23.3.1976 2008/DŠT FTVŠ UK 3/2008
III Skrip Juraj 2.5.1971 1995/UP Košice
III Miček Marcel 21.3.1943 1979/DŠT FTVŠ UK BA 2/1979
III Lengyel Karol 30.6.1967 2008/DŠT FTVŠ UK BA 48/2008
III Pivník Ivan 20.1.1975 2008/DŠT FTVŠ UK
III Petija Anton 23.4.1989 G000803/2013 57/2013
III Letko Peter 19.9.1948 1978/Un. Karlova Praha 59/1978
III Timko Mikuláš 24.4.1943 1978/Un. Karlova Praha
III Gardoš Matej 12.4.1978 H 002078/PU v Prešove
stupeň priezvisko, meno dátum nar. rok a inštitút vzdelávania číslo licencie
II Ollé Róbert 3.9.1990 2011/ŠG Ba 3/2011
II Hakszer Tibor 17.1.1947 1995/SZZ 5/1995
II Kmeť Peter 17.2.1956 1996/SZZ 7/1996
II Turkyňák Michal 29.10.1950 2000/SZZ
II Kohút Milan 29.8.1945 2000/SZZ 11/2000
II Vojčák Štefan 2.4.1990 2009/ŠG Ba 8/2009
II Obžera Peter 6.2.1963 2008/SZZ
II Szeiler Zoltán 5.11.1969 2008/SZZ 36/2008
II Mendel Jozef 22.9.1960 2000/SZZ
II Keszeli Gabriel 25.4.1955 1996/Kormaňák 8/1996
II Halčák Vladimír 21.4.1983 2008
II Čopík Tibor 26.2.1967 2004/SZZ
II Rákoczi Ondrej ml. 23.12.1973 2000
II Palatinus Jozef 8.8.1969 2002/Kormaňák
II Hubert Roman 14.5.1974 2002/Kormaňák
II Radnoti Jozef 9.11.1961 2002/Kormaňák 6/2002
II Šelestiak Jaroslav 8.7.1980 2001/Kormaňák
II Bachman Lukáš 10.11.1987 2006/ŠG
II Babrnák Dušan 7.12.1984 2004/ŠG
II Pecha Peter 16.11.1975 1994/ŠG
II Duba Michal 31.3.1989 ŠG BA
II Jaloviar Jozef 18.10.1990 ŠG BA
II Plavčan Ján 17.6.1977 1995/ŠG KE
II Sciranka Jakub 24.6.1993 ŠG Košice/2011 21/2011
II Obžera Peter 19.3.1991 ŠG Bratislava/2011 23/2011
II Hnilica Ján 1.8.1960 TŠ SÚV ČZTV BA/1986 15/1986
II Laco Vladimír 4.10.1969 1993/Kormaňák 16/1993
II Lengyel František 25.1.1970 TŠ SÚV ČZTV BA/1990 17/1990
II Latiňák Vladimír 21.12.1963 1995/Kormaňák 33/1995
II Molnár Ivan 21.2.1967 2012/FTVŠ UK-školenie 39/2013
II Dóczy Jozef 2.12.1974 2012/FTVŠ UK-školenie 40/2013
II Kubánek Peter 13.5.1993 2012/ŠG BA 37/2012
II. Weiss Simon 15.10.1994 2013/ŠG Ba 41/2013
II Tomas Nikola 23.2.1995 2013/ŠG Ba 43/2013
II Csibri János 2.2.1995 2013/ŠG Ba 42/2013
II Csorba Štefan 21.10.1973 1992/ŠG Košice 47/1992
II Bognár Martin 29.3.1994 2013/ŠG Ba 49/2013
II Varga Jozef 15.6.1959 1996/SZZ 45/1996
II Krajči Matej 7.2.1978 1996/ŠG Ba 56/1996
II Kollárová Dominika 22.4.1997 2015/ŠG Košice 55/2015
II Revický Milan 20.5.1965 5/96/Kormaňak 5/96
II Magdina Viliam 25.5.1954 56/1984 /SČZTV
II Janega Miroslav 8.9.1960 901/1995/SZZ
II Hrinko Peter 16.9.1985 17.5.2004/ŠG Košice
II Cichovský Pavol 22.10.1957 902/1995/SZZ
stupeň priezvisko, meno dátum nar. rok a inštitút vzdelávania číslo licencie
I Zrelák Imrich 14.11.1987 2006/SZZ
I Stoklas Jaroslav 30.12.1988 2006/SZZ
I Korba Štefan 7.10.1988 2006/SZZ
I Stoklas Ondrej 23.1.1962 2006/SZZ
I Zsolt Bagita 10.8.1984 2005/SZZ
I Szalay Juraj 31.7.1982 2005/SZZ
I Méry Štefan 23.1.1974 2005/SZZ
I Mihálik Marian 2.10.1984 2005/SZZ
I Takács Alexander 25.8.1987 2005/SZZ
I Mészáros Robert 14.8.1976 2005/SZZ
I Nagy Marián 26.11.1980 2005/SZZ
I Hakszer Alexander 11.3.1977 2005/SZZ
I Mészáros Marian 5.8.1973 2005/SZZ
I Végh Ladislav 23.5.1983 2005/SZZ
I Šambronská Andrea 12.8.1984 2005/SZZ
I Koszeghy Filip 22.3.1983 2005/SZZ
I Cichovský Pavol 24.1.1983 2001/SZZ
I Sciranka Marek 2.7.1970 2001/SZZ
I Jedlička Tomáš 23.8.1982 2001/SZZ
I Seregi Viliam 8.6.1965 2004/SZZ
I Megály Michal 8.10.1973 2004/SZZ
I Fenďa Milan 16.7.1982 2004/SZZ
I Hudec Kamil 8.4.1986 2004/SZZ
I Pavelek Róbert 16.9.1986 2004/SZZ
I Rumíšek Jaroslav 22.7.1977 2004/SZZ
I Jambor Igor 31.8.1974 2004/SZZ
I Janega Miroslav 2004/SZZ
I Both Stanislav 27.10.1985 2001/SZZ
I Kovács Gábor 21.4.1985 2001/SZZ
I Dome Július 3.6.1964
I Oszi Milan 23.11.1970 2001/Kormaňák 10/2001
I Szuri Dezider 13.7.1964 2001/Kormaňák 9/2001
I Farkaš Csaba 23.3.1981 2001/SZZ
I Hartman František 29.12.1962 2001/SZZ
I Németh Erik 12.9.1984 2001/SZZ
I Gogh Michal 6.2.1961 2001/SZZ
I Nagy Szilárd 28.12.1979 2001/SZZ
I Királyi Tibor 14.4.1965 2001/SZZ
I Petocz Peter 24.2.1981 2001/SZZ
I Borbély Tibor 26.3.1983 2001/SZZ
I Máriasi Alojz 1.1.1968 2001/SZZ
I Ferenczi Peter 2.12.1982 2001/SZZ
I Kúr Karol 2.1.1954 2001/SZZ
I Varga František 1.7.1983 2001/SZZ
I Radnóti Michal 2008/SZZ
I Petříček Ladislav 7.10.1982 2008/SZZ
I Oláh Oliver 8.8.1969 1991/SZZ 19/1991
I Meton Kristán 27.1.1982 2000/SZZ 12/2000
I Kollár Roman 22.9.1974 2007/SZZ 20/2007
I Gróf Lórant 23.8.1979 2001/Kormaňák 24/2001
I Zoltán Papp 4.5.1964 2011/FTVŠ UK 29/2011
I Gaál Attila 21.6.1976 2011/FTVŠ UK 30/2011
I Gaál Juraj 10.11.1982 2011/FTVŠ UK 31/2011
I Mokrý Libor ml. 23.3.1983 2011/FTVŠ UK 32/2011
I Robert Lacko 8.6.1970 1994/SZZ
I Fernyák Štefan 2.6.1973 2002/SZZ 53/2002
I Hakszer Roland 5.3.1972 2014/FTVŠ UK+SZZ /01 46/2014
I Redento Thomas 25.9.1991 2014/FTVŠ UK+SZZ /02
I Tiefenbach Ľuboš 9.7.1974 2014/FTVŠ UK+SZZ /03 49/2014
I Zarembová Mária 25.1.1983 2016/FTVŠ+SZZ/ 09
I Zámočník Juraj 28.3.1972 2016/FTVŠ+SZZ/ 05
I Zaremba Jaroslav 27.7.1977 2011/FTVŠ+SZZ/ 3057
I Soós Tomáš 16.4.1971 2009/SP/17 Budai Sportoktató
I Rudy Stanislava 13.8.1983 2016/FTVŠ+SZZ/ 06
I Molnár Ivan 21.2.1995 2016/FTVŠ+SZZ/ 10
I Hoos Ľudovit 20.9.1972 2011/FTVŠ
I Holocsi Csaba 22.5.1970 2016/FTVŠ+SZZ/ 07
I Capová Viktória 5.4.1986 2016/FTVŠ+SZZ/ 04
 Spracovala:  E.Valentová  Bratislava, 1.3.2016