2015 | Slovenský zápasnícky zväz 2015 – Slovenský zápasnícky zväz

2015

JANUÁR
30.-31. MT Bratislava mládež  v.š., ž. rozpis výsledky
30.-31. M SR Šamorín juniori  gr.š. rozpis výsledky
FEBRUÁR
 14.-15. M SR Košice juniori v.š. rozpis výsledky
 27.-28. MT Ľadoborec Nesvady gr.š.+ž. rozpis
MAREC
 7. M SR Snina kadeti v.š. rozpis výsledky
 8. M SR Snina kadeti gr.š. rozpis výsledky
14.-15. Valné zhromaždenie Bratislava
21.-22. M SR Prievidza ml. ž., ženy gr.š.+ž.  rozpis výsledky ml.ž.
výsledky ženy
28.-29.
APRÍL
4.-5. Veľkonočné sviatky
18.
25. I. kolo Slovenská dor. liga Dun. Streda dorast v.š. rozpis výsledky
MÁJ
2.-3. MT Stará Ľubovňa mládež v.š. rozpis výsledky
9. MT Gemerský pohár Rim. Sobota st.ž., U23 v.š. rozpis výsledky
16. Memoriál J. Svobodu Bratislava seniori v.š. pozvanie-angl.
rozpis-angl.
rozpis-sk
výsledky
23. MT Pohár riaditeľky ŠG Košice kadeti v.š. rozpis výsledky
23. Žitnoostrovský pohár Dunajská Streda vybrané kateg. v.š. rozpis výsledky
30.-31.  M SR Rim. Sobota starší žiaci gr.š. rozpis výsledky
JÚN
13. MT Starostu obce Modrany gr.š. rozpis výsledky
13. II. kolo Slovenská dor. liga AC Nitra dorast v.š. rozpis výsledky
20. Memoriál Š. Virágha Slávia Komárno gr.š.
27. VC Žitného ostrova Gabčíkovo gr.š. rozpis-sk
invitation-eng
rozpis-hu
výsledky
JÚL
AUGUST
SEPTEMBER
5.-6. Memoriál G. Kúra Komárno gr.š. výsledky
12. MT Prievidza mládež v.š. rozpis
schedule
výsledky
12. MT Women Cap Prievidza ženy v.š. schedule výsledky
19. Memoriál J. Svitača Nitra kadeti v.š. rozpis
schedule
výsledky
19.-20 MT mládeže Kolárovo žiaci gr.š. rozpis výsledky
26. I. kolo Slovenská liga B. Bystrica seniori v.š. rozpis výsledky
26. Memoriál L. Mlyneka Trenčín prípr. + ml.ž. rozpis výsledky
OKTÓBER
3. M SR Dunajská Streda mladší žiaci v.š. rozpis výsledky
10. MT Pohár starostu Marcelová mládež gr.š. rozpis výsledky
10. II. kolo Slovenská liga Slavia Snina seniori v.š. rozpis výsledky
24. MT primátora Šamorín gr.š. rozpis výsledky
31. M SR Bánovce n. Bebr. starší žiaci v.š. rozpis výsledky
NOVEMBER
 6.-7. M SR Bratislava seniori gr.š. rozpis výsledky
 6.-7. M SR Bratislava seniori v.š. rozpis výsledky
14.-15 MT V4 OH nádejí Košice juniori v.š. rozpis výsledky
15. MT Memoriál A. Burika Snina kadeti v.š. rozpis výsledky
21.-22. III. kolo Slovenská dor. liga Košice dorast v.š. rozpis výsledky
28. III. kolo Slovenská liga Vihorlat Snina seniori v.š. rozpis výsledky
DECEMBER
5. MT Memoriál Athanasova Košice mládež v.š.  rozpis výsledky
výsledky dr.
12.-13.
19.-20.