Medzinárodné | Slovenský zápasnícky zväz Medzinárodné – Slovenský zápasnícky zväz

Medzinárodné

United World Wrestling – kalendár

Kalendár Slovenskej reprezentácie

JANUÁR
21.-24. UKRAINE Charkov cadet v.š. rozpis nominácia výsledky ind
výsledky dru
23. CROATIA Zagreb senior gr.š. rozpis nominácia výsledky
27.29. RUSSIA Krasnoyarsk senior ž.z. rozpis nominácia výsledky
29.-31. BULGARIA Sofia senior v.š. rozpis nominácia výsledky
správa
FEBRUÁR
6. AUSTRIA Wolfurt jun. kad. ženy rozpis nominácia kad
nominácia jun
výsledky
6. AUSTRIA Wolfurt junior v.š. rozpis výsledky
6.-7. HUNGARY Szombathely senior gr.š. rozpis výsledky
12.-13. CZECH Plzeň mládež v.š. rozpis
13.-14. POLAND Bialogard senior v.š. rozpis nominácia výsledky
19.-20. DENMARK Nykobing senior gr.š. rozpis nominácia výsledky
18.-19. BELARUS Minsk senior v.š. rozpis výsledky
27. AUSTRIA Gotzis junior gr.š. rozpis nominácia výsledky
správa
27.-28. BULGARIA Sofia U23 gr.š. rozpis nominácia výsledky
MAREC
5.-6. HUNGARY Kaposvar cadet ž.z. rozpis nominácia výsledky
8.-13. LATVIA – EUROPE Riga senior v.š. ž. gr.š. rozpis nominácia výsledky
19. HUNGARY Budapest youth v.š. rozpis nominácia
18.-19. HUNGARY Dorog cadet gr.š. rozpis nominácia kad výsledky
19.-20. HUNGARY Dorog junior gr.š. rozpis nominácia jun výsledky
 22.-27. BULGARIA – EUROPE Ruse U23  v.š. ž. gr.š rozpis nominácia výsledky
APRÍL
8.-10. CROATIA Poreč junior gr.š. rozpis nominácia výsledky
8.-10. UKRAINE Ivanofrankivsk cadet v.š. rozpis nominácia
15.-17. SERBIA – EOG QUAL. Zrenjanin senior v.š. ž. gr.š. rozpis nominácia výsledky
21.-24. ROMANIA Bucurest cadet, junior gr.š. rozpis nominácia výsledky
22.-24. MONGOLIA – WOG QUAL. Ulanbataar senior v.š. ž. gr.š. rozpis nominácia výsledky
MÁJ
6.-8. TURKEY – WOG QUAL. Istanbul senior gr.š. ž. v.š. rozpis nominácia výsledky
13.-14. CROATIA Zagreb cadet gr.š. rozpis nominácia výsledky
20.-22. TURKEY Ankara junior v.š. rozpis nominácia výsledky
20.-22. POLAND Rudnik cadet v.š. rozpis nominácia výsledky
27.-28. CZECH REPUBLIC Chomutov cadet gr.š. rozpis nominácia výsledky
29. HUNGARY Budapest cadet ž.z. rozpis nominácia výsledky
JÚN
3.-4. MACEDONIA Skopje senior v.š. rozpis výsledky
11. CZECH REPUBLIC Ostrava youth,sen. v.š. rozpis výsledky
18.-19. POLAND Spala senior v.š. rozpis výsledky
21.-26. ROMANIA – EUROPE Bucurest junior v.š. ž. gr.š. rozpis nominácia výsledky
25. SERBIA Subotica cadet gr.š. rozpis nominácia výsledky
JÚL
9. HUNGARY – DANUBE CUP Mátraháza cadet gr.š. rozpis nominácia výsledky
19.-24. SWEDEN – EUROPE Stockholm cadet v.š.,gr.š.,ž rozpis nominácia výsledky
AUGUST
6. GERMANY Frankfurt junior gr.š. rozpis nominácia výsledky
14.-21. BRAZIL – OLYMPIC GAMES Rio de Janerio senior v.š. ž. gr.š. rozpis výsledky
SEPTEMBER
 30.8.-4. FRANCE – WORLD Macon junior v.š.,ž.,gr.š. rozpis nominácia výsledky
13.-18. GEORGIA – WORLD Tbilisi cadet v.š. ž. gr.š. rozpis výsledky
UKRAINE Vinohradiv cadet gr.š. správa
22.-24. RUSSIA Kemerovo senior v.š. rozpis nominácia výsledky
23.-25. FINLAND – WORLD Seinäjoki veteran gr.š. rozpis výsledky
30.-2.10 UKRAINE Stryi st.ž. gr.š. správa
OKTÓBER
7.-9. POLAND – WORLD Walbrzych veteran v.š. rozpis
7.-9. UKRAINE Lvov junior v.š. rozpis správa
21.-23. SLOVAKIA – EUROPE POLICE Bratislava police v.š. gr.š. rozpis nominácia výsledky GR
výsledky VŠ
25.-30. TURKEY – WORLD UNIVERSITY Corum student v.š. ž. gr.š. rozpis nominácia výsledky
NOVEMBER
 11.-12.  BULGARIA  Stara Zagora  cadet  v.š.  rozpis
DECEMBER
2.-4. POLAND Czarny Bór ž.z. rozpis výsledky – kadetky
výsledky – seniorky
2.-4. ESTONIA Kohtla-Jarve senior v.š. rozpis nominácia výsledky
správa
10.-11. HUNGARY – WORLD (non-
olympic weight category)
Budapest senior v.š. ž. gr.š. rozpis  nominácia výsledky
správa