Domáce | Slovenský zápasnícky zväz Domáce – Slovenský zápasnícky zväz

Domáce

Podmienky súťaženia 2016
Hodnotenie CTM v roku 2016
Projekt žiacka liga východ 2016
Projekt žiacka liga západ 2016
Náhrady medzinárodným rozhodcom a trénerom v roku 2016
Náhrady pre rozhodcov na rok 2016
Podpora mládežníckych aktivít 2016

JANUÁR
16.-17. Školenie rozhodcov Trenčín Pozvánka školenie rozhodcov
29.-30. MT o Pohár riaditeľa ŠG Bratislava kadeti, st.ž., mládež v.š. rozpis sk
rozpis ang
výsledky
FEBRUÁR
6. I. kolo Žiacka liga – západ Bratislava mládež v.š. výsledky
 19.-21. M SR Snina juniori v.š.
gr.š.
rozpis GR
rozpis VŠ
výsledky GR
výsledky VŠ
MAREC
5. I. kolo Žiacka liga – východ Košice mládež v.š. rozpis výsledky
 12. M SR Košice ml.ž.+ž. zl. v.š. rozpis výsledky ŽZ
výsledky MŽ
20. II.kolo žiacka liga – východ Stará Ľubovňa mládež v.š. výsledky
26.-27.  Veľkonočné sviatky
APRÍL
1.-3. M SR Bratislava  kadeti v.š.
gr.š.
rozpis VŠ
rozpis GR
výsledky VŠ
výsledky GR
9. M SR Stará Ľubovňa  st.ž. v.š. rozpis výsledky
17. II. kolo Žiacka liga – západ Prievidza mládež v.š. rozpis výsledky
23.-24. I. kolo Slovenská dor. liga Nitra dorast v.š. rozpis výsledky
30. MT mládeže Stará Ľubovňa mládež v.š. rozpis výsledky
MÁJ
7.-8. Školenie trénerov  Bratislava   Pozvánka na školenie trénerov
7. MT Gemerský pohár Rim. Sobota st.ž., U23 v.š. rozpis výsledky
7. MT Modrany mládež gr.š. zrušený-presunutý na 11.2016
14. Memoriál J. Svobodu Bratislava seniori v.š. rozpis výsledky
15. Valné zhromaždenie VZ-SZZ Bratislava
21. MT Pohár riaditeľky ŠG Košice kadeti v.š. zrušený-presunutý na 11.2016
28. Žitnoostrovský pohár Dunajská Streda vybrané kat. v.š. rozpis výsledky
JÚN
4. MT Bánovce nad B.  mládeže v.š. rozpis výsledky
18. II. kolo Slovenská dor. liga Bratislava dorast v.š. rozpis výsledky
27. MT mem. Burika Snina kadeti v.š. rozpis výsledky
JÚL
2. VC Žitného ostrova Gabčíkovo gr.š. rozpis výsledky
AUGUST
SEPTEMBER
3. MT o Pohár starostu Trhová Hradská mládež gr.š. rozpis
10. I. kolo Slovenská liga Bratislava seniori v.š. zrušený
10. Memoriál G. Kúra Komárno mládež gr.š. rozpis výsledky
11. MT Kolárovo žiaci gr.š.  zrušený
17. MT Prievidza mládež,seniori v.š. rozpis výsledky
17. MT Women Cap Prievidza ženy v.š. rozpis výsledky
24. Memoriál J. Svitača Nitra U23, mládež v.š. rozpis výsledky
OKTÓBER
1. Memoriál L. Mlyneka Trenčín prípr. + ml.ž. v.š. rozpis výsledky
2. Valné zhromaždenie Šamorín volebné VZ SZZ
8. MT Pohár starostu Marcelová mládež gr.š. rozpis výsledky
15. M SR Šamorín mladší žiaci gr.š. rozpis výsledky
22. III. kolo Žiacka liga – východ Snina mládež v.š. rozpis výsledky
29. MT primátora a mem. L.Fodora Šamorín gr.š. rozpis výsledky
29. I. kolo Slovenská liga Košice seniori v.š. preložené
NOVEMBER
 4.-5. M SR Prievidza seniori gr.š.
v.š.
rozpis výsledky GR
výsledky VŠ
12. M SR Šamorín starší žiaci gr.š. rozpis výsledky
17. IV. kolo Žiacka liga – východ Košice mládež v.š. rozpis výsledky
19. MT V4 OH nádejí Košice kadeti, juniori v.š. rozpis výsledky kadeti
výsledky juniori
19. III. kolo Žiacka liga – západ Bánovce nad B. mládež v.š. rozpis výsledky
26. III. kolo Slovenská dor. liga Snina dorast v.š. rozpis výsledky
DECEMBER
3. MT Memoriál Athanasova Košice mládež v.š. rozpis  výsledky
3. IV. kolo Žiacka liga – západ Trenčín mládež v.š. rozpis  výsledky
3. I. a II. kolo Slovenská liga Rim. Sobota  seniori v.š. rozpis  výsledky