Podujatia

Dátum Podujatie Miesto Tím Štýl Viac info
15 dec 2017 MT Memoriál J. Židzika Snina Prípravky gr. š. Info
28 jan 2018 I. kolo – Krajská žiacka liga západ (gr. š.) - Šamorín Šamorín Prípravky gr. š. Info
3 feb 2018 I. kolo – Krajská žiacka liga západ Prípravky gr. š. Info
10 feb 2018 Majstrovstvá – SR - Juniori Prípravky gr. š. Info
10 feb 2018 Majstrovstvá SR Juniorov v zápasení gréckorímskym štýlom - Registrácia Prípravky gr. š. Info
17 feb 2018 Majstrovstvá – SR - Kadeti Prípravky gr. š. Info
17 feb 2018 MT – Ľadoborec Prípravky gr. š. Info
18 feb 2018 I. kolo – Slovenská dorastenecká liga (gr. š.) Prípravky gr. š. Info
18 feb 2018 I. kolo – Slovenská liga Prípravky gr. š. Info
22 feb 2018 - 25 feb 2018 Ukrajina Kyjev Prípravky gr. š. Info
25 feb 2018 II. kolo – Krajská žiacka liga západ (gr. š.) Prípravky gr. š. Info
3 mar 2018 Majstrovstvá SR Kadetov a Ženských zl. Prípravky gr. š. Info
10 mar 2018 Majstrovstvá – SR Juniori Prípravky gr. š. Info
17 mar 2018 I. kolo – Slovenská dorastenecká liga Košice Prípravky gr. š. Info
21 mar 2018 - 26 mar 2018 Bulharsko Sofia Prípravky gr. š. Info
24 mar 2018 Majstrovstvá – SR ml. žiaci Prípravky gr. š. Info
6 apr 2018 - 7 apr 2018 Tallin Tallin Prípravky gr. š. Info
7 apr 2018 Valné zhromaždenie Prípravky gr. š. Info
14 apr 2018 MT memoriál J.Židzika Prípravky gr. š. Info
21 apr 2018 Majstrovstvá – SR st. ž. VŠ Prípravky gr. š. Info
28 apr 2018 I. kolo – Krajská žiacka liga východ Prípravky gr. š. Info
28 apr 2018 II. kolo – Krajská žiacka liga západ Prípravky gr. š. Info
30 apr 2018 - 6 máj 2018 Rusko - KASPIISK (ME) - Seniori Prípravky gr. š. Info
5 máj 2018 MT – mládeže Prípravky gr. š. Info
12 máj 2018 MT – Gemerský pohár Prípravky gr. š. Info
14 máj 2018 - 20 máj 2018 Macedónsko SKOPJE (ME) - Kadeti Prípravky gr. š. Info
19 máj 2018 II. kolo – Slovenská dorastenecká liga Prípravky gr. š. Info
26 máj 2018 MT – O pohár riaditeľky CVČ Prípravky gr. š. Info
26 máj 2018 MT – Žitnoostrovský pohár Prípravky gr. š. Info
1 jún 2018 - 2 jún 2018 Veľká Cena Žitného Ostrova Prípravka, Mladší žiaci, Starší žiaci, Kadeti a Juniori gr. š. Info
2 jún 2018 II. kolo – Krajská žiacka liga východ Prípravky gr. š. Info
4 jún 2018 - 10 jún 2018 Turecko ISTANBUL (ME) - U23 U23 gr. š. a v. š. Info
9 jún 2018 MT – mládeže Prípravky a ml. a st. žiaci v. š. Info
15 jún 2018 - 17 jún 2018 Maďarsko GYOR (ME) Starší žiaci gr. š. a v. š. Info
15 jún 2018 - 16 jún 2018 MT J.Klepca - Ostrava / CZE Prípravka, Mladší žiaci, Starší žiaci, Kadeti a Juniori v. š. Info
17 jún 2018 II. kolo – Slovenská liga Seniori v. š. Info
22 jún 2018 - 24 jún 2018 Hungarian Grand Prix Seniori gr. š. Info
30 jún 2018 III. kolo – Krajská žiacka liga západ (gr. š.) Prípravky gr. š. Info
1 júl 2018 II. kolo – Slovenská dorastenecká liga (gr. š.) Prípravky gr. š. Info
2 júl 2018 - 8 júl 2018 Chorvátsko (MS) Kadeti gr. š. a v. š. Info
27 júl 2018 - 29 júl 2018 MT - Yasar Dogu TUR Prípravky gr. š. Info
30 júl 2018 - 5 aug 2018 Taliansko (ME) Juniori gr. š. a v. š. Info
1 sep 2018 MT – O pohár starostu Prípravky, Žiaci a Vybrané kategórie gr. š. Info
4 sep 2018 - 9 sep 2018 Brazília (AMS) Prípravky gr. š. Info
7 sep 2018 - 9 sep 2018 Poľsko (MT) Prípravky gr. š. Info
8 sep 2018 MT – Memoriál G. Kúra Prípravky, Žiaci a Vybrané kategórie gr. š. Info
8 sep 2018 MT – mládeže Starší žiaci v. š. Info
8 sep 2018 MT – Women´s cup Ženské zložky v. š. Info
14 sep 2018 - 15 sep 2018 MT - VC Kolárova Prípravky gr. š. Info
14 sep 2018 - 15 sep 2018 MT – mládeže ml. a st. žiaci v. š. Info
17 sep 2018 - 23 sep 2018 Slovensko (MS) Juniori gr. š. a v. š. Info
28 sep 2018 - 30 sep 2018 Macedónsko (MS) Seniori v. š. Info
29 sep 2018 MT – Memoriál J. Svitača Medzinárodné Majstrovstvá – SR U23 U23 v. š. Info
5 okt 2018 - 7 okt 2018 Rusko (MS) Seniori gr. š. Info
6 okt 2018 Majstrovstvá – SR Starší žiaci gr. š. Info
20 okt 2018 - 27 okt 2018 Maďarsko (MS) Seniori gr. š. a v. š. Info
20 okt 2018 MT – O pohár starostu Prípravky, Žiaci a Vybrané kategórie gr. š. Info
27 okt 2018 III. kolo – Krajská žiacka liga západ Prípravky a ml. a st. žiaci v. š. Info
27 okt 2018 MT – Memoriál A. Buríka Prípravky, Žiaci a Vybrané kategórie v. š. Info
3 nov 2018 III. kolo – Krajská žiacka liga východ Prípravky a ml. a st. žiaci v. š. Info
3 nov 2018 MT – O pohár primátora & Memoriál L. Fodora Prípravky a ml. a st. žiaci gr. š. Info
4 nov 2018 III. kolo – Slovenská liga Seniori v. š. Info
10 nov 2018 Majstrovstvá – SR Mladší žiaci gr. š. Info
12 nov 2018 - 18 nov 2018 Rumunsko (MS U23) Prípravky gr. š. Info
17 nov 2018 MT – Pohár OH nádejí Kadeti a Juniori v. š. Info
23 nov 2018 - 24 nov 2018 Majstrovstvá – SR Seniori gr. š. a v. š. Info
24 nov 2018 IV. kolo – Krajská žiacka liga východ Prípravky a ml. a st. žiaci v. š. Info
24 nov 2018 IV. kolo – Krajská žiacka liga západ Prípravky a ml. a st. žiaci v. š. Info
1 dec 2018 MT – Memoriál M. Athanasova Prípravky, Žiaci a Vybrané kategórie v. š. Info
8 dec 2018 MT – mládeže Prípravky gr. š. Info
8 dec 2018 Slovenský pohár družstiev dorastencov (III. SDL) Dorastenci v. š. Info
15 dec 2018 MT – Memoriál L. Mlynek Prípravky, Žiaci a Vybrané kategórie v. š. Info