Domáce | Slovenský zápasnícky zväz Domáce – Slovenský zápasnícky zväz

Domáce

Podmienky súťaženie pre rok 2018

Január
19.-21. Školenie rozhodcov Rimavská Sobota  pozvánka a program
28. I. kolo – Krajská žiacka liga západ (gr. š.) Šamorín prípravky
ml. a st. žiaci
gr. š. pozvánka
Február
3. I. kolo – Krajská žiacka liga západ Trenčín prípravky
ml. a st. žiaci
v. š.
10. Majstrovstvá – SR Šamorín juniori gr. š. rozpis
prihláška
11. I. kolo – Slovenská dorastenecká liga (gr. š.) dorastenci gr. š.
16.-17. Majstrovstvá – SR Chotín kadeti gr. š. rozpis
prihláška
16.-17. MT – Ľadoborec Nesvady U23
vybrané kategórie
gr. š. rozpis
18. I. kolo – Slovenská liga Košice seniori v. š.
25. II. kolo – Krajská žiacka liga západ (gr. š.) prípravky
ml. a st. žiaci
gr. š.
Marec
3. Majstrovstvá – SR Dunajská Streda kadeti v. š.
10. Majstrovstvá – SR Snina juniori v. š.
17. I. kolo – Slovenská dorastenecká liga Košice dorastenci v. š.
24. Majstrovstvá – SR Bánovce nad Bebravou ml. žiaci v. š.
31. MT – mládeže Košice ml. a st. žiaci v. š.
Apríl
1. III. kolo – Krajská žiacka liga západ (gr. š.) prípravky
ml. a st. žiaci
gr. š.
7. Valné zhromaždenie Šamorín
8. I. kolo – Krajská žiacka liga východ Košice prípravky
ml. a st. žiaci
v. š.
14. MT – Memoriál J. Židzíka Snina prípravky
mladší žiaci
v. š.
21. Majstrovstvá – SR Rimavská Sobota starší žiaci
ženské zložky
v. š.
28. II. kolo – Krajská žiacka liga východ Rimavská Sobota prípravky
ml. a st. žiaci
v. š.
Máj
5. II. kolo – Krajská žiacka liga západ prípravky
ml. a st. žiaci
v. š.
5. MT – mládeže Stará Ľubovňa v. š.
6. II. kolo – Slovenská dorastenecká liga (gr. š.) dorastenci gr. š.
12. MT – Gemerský pohár Rimavská Sobota starší žiaci
U23
v. š.
19. II. kolo – Slovenská dorastenecká liga Bratislava dorastenci v. š.
26. MT – O pohár riaditeľky CVČ Moldava nad Bodvou mladší žiaci v. š.
26. MT – Žitnoostrovský pohár Dunajská Streda kadeti
juniori
vybrané kategórie
v. š.
Jún
9. II. kolo – Slovenská liga Nitra seniori v. š.
9. MT – mládeže Bánovce nad Bebravou prípravky
mladší žiaci
v. š.
Júl
letné prázdniny
August
letné prázdniny
September
1. MT – O pohár starostu Trhová Hradská gr. š.
8. MT – mládeže Prievidza v. š.
8. MT – Women´s cup Prievidza ženské zložky v. š.
8. MT – Memoriál G. Kúra Komárno prípravky
žiaci
vybrané kategórie
gr. š.
29. MT – Memoriál J. Svitača
Medzinárodné Majstrovstvá – SR U23
Nitra U23 v. š.
30. MT – VC Kolárova Kolárovo vybrané kategórie gr. š.
Október
6. Majstrovstvá – SR Prievidza starší žiaci gr. š.
13. MT – Memoriál L. Mlynek Trenčianska Turná v. š.
13. MT – O pohár starostu Marcelová vybrané kategórie gr. š.
20. MT – Memoriál A. Buríka Snina vybrané kategórie v. š.
20. III. kolo – Krajská žiacka liga západ prípravky
ml. a st. žiaci
v. š.
21. III. kolo – Krajská žiacka liga východ Snina prípravky
ml. a st. žiaci
v. š.
27. III. kolo – Slovenská liga Snina seniori v. š.
27. MT – O pohár primátora & Memoriál L. Fodora Šamorín gr. š.
November
3. Majstrovstvá – SR Košice seniori v. š.
gr. š.
10. Majstrovstvá – SR Moldava nad Bodvou mladší žiaci gr. š.
17. MT – Pohár OH nádejí Košice kadeti
juniori
v. š.
24. IV. kolo – Krajská žiacka liga západ Bánovce nad Bebravou prípravky
ml. a st. žiaci
v. š.
24. IV. kolo – Krajská žiacka liga východ Stará Ľubovňa prípravky
ml. a st. žiaci
v. š.
December
1. MT – Memoriál M. Athanasova Košice prípravky
mladší žiaci
v. š.
8. MT – mládeže Bratislava v. š.
8. Slovenský pohár družstiev dorastencov (III. SDL) dorastenci v. š.