Zahraničné | Slovenský zápasnícky zväz Zahraničné – Slovenský zápasnícky zväz

Zahraničné

kalendár – UWW

Kalendár slovenskej reprezentácie

JANUÁR
FEBRUÁR
10.-11. Česko Plzeň žiaci, kadeti a juniori v.š. rozpis nominácia
10.-11. Dánsko Aarhus kadeti, U23 gr.š. rozpis nominácia výsledky
správa
24.-25. Poľsko Racibórz seniorky ž. výsledky
správa
24.-26. Bulharsko Varna U23 gr.š., v.š., ž. rozpis výsledky
správa
MAREC
2.-4. Ukrajina Kyjev seniori v.š., gr.š., ž. rozpis nominácia výsledky
správa
3.-4. Rusko Kaliningrad U23 v.š. rozpis správa
11.-12. Maďarsko Dorog kadeti, juniori gr.š. rozpis výsledky – k.
výsledky – j.
správa
17.-18. Česko Chomutov seniori gr.š. rozpis nominácia správa
17.-18. Maďarsko Budapešť žiačky, kadetky ž rozpis správa
24.-25. Bulharsko Stara Zagora kadeti v.š. nominácia výsledky
správa
24.-25. Ukrajina Ľvov st. žiaci v.š. výsledky
správa
24.-26. Poľsko Bialogard seniori v.š. rozpis výsledky
31.-2.4 Chorvátsko Sesvetski Kraljevec st. žiaci, kadeti gr.š. rozpis nominácia výsledky
správa
Majstrovstvá Európy 
28.3.-2.4. Maďarsko Szombathely U23 v.š., ž., gr.š. rozpis  nominácia výsledky
správa v.š.
APRÍL
7.-8. Poľsko Gniew juniorky ž výsledky
 7.-9. Bulharsko  Ruse seniori  v.š., ž., gr.š. rozpis nominácia výsledky
správa
21.-22. Česko Chomutov kadeti, juniori gr.š. rozpis nominácia – k
nominácia – j
výsledky – k
výsledky – j
21.-23. Poľsko Teresin st. žiaci v.š. rozpis nominácia výsledky
správa
21.-23. Ukrajina Ivano-frankovsk kadeti v.š. rozpis nominácia správa
MÁJ
Majstrovstvá Európy
2.-7. Srbsko Novi Sad seniori gr.š., ž., v.š. rozpis nominácia  výsledky
správa – v.š.
11.-14. Rumunsko Bukurešť kadeti, juniori gr.š., v.š. rozpis nominácia výsledky
správa – v.š.
19.-21. Srbsko  Belehrad starší žiaci gr.š., ž., v.š. rozpis nominácia  výsledky
správa – v.š.
JÚN
2.-3. Poľsko Siedlce juniorky, st. žiačky v.š. výsledky – j.
výsledky – st.ž.
správa
16.-17. Chorvátsko Záhreb kadeti gr.š. rozpis nominácia  výsledky
17. Česko Ostrava v.š. rozpis
23.-25. Srbsko Subotica kadeti gr.š. rozpis nominácia  výsledky
Majstrovstvá Európy
27.6.-2.7. Nemecko Dortmund juniori v.š., ž., gr.š. rozpis nominácia výsledky
JÚL
7.-9. Poľsko Varšava seniori v.š., gr.š. rozpis nominácia – v.š.
nominácia – gr.š.
výsledky
Majstrovstvá Európy
25.-30. Bosna a Hercegovina Sarajevo kadeti v.š., ž., gr.š. rozpis nominácia výsledky
správa
AUGUST
Majstrovstvá sveta
1.-6. Fínsko Tampere juniori v.š., ž., gr.š. rozpis  nominácia výsledky
Majstrovstvá sveta
21.-26. Francúzsko Paríž seniori v.š., ž., gr.š. rozpis  nominácia výsledky
SEPTEMBER
Majstrovstvá sveta
 5.-10. Grécko Atény kadeti v.š., ž., gr.š. rozpis  nominácia výsledky
správa
21.-23. Rusko Kemerovo seniori v.š. výsledky
správa
OKTÓBER
Majstrovstvá sveta
 10.-15. Bulharsko Plovdiv  veteráni gr.š. a v.š. pozvánka
rozpis
nominácia   
NOVEMBER
Majstrovstvá sveta
 21.-26.  Poľsko  Bydgoszcz  U23  v.š., ž., gr.š. rozpis  nominácia   
DECEMBER